مجموعه ماهِ توانا کامل ترین مرکز ارائه خدمات آنلاین چاپ:

شروع فعالیت ما:

شروع فعالیت ما به سال ۱۳۹6 بر می گرده، که از یک دفتر فوق العاده حرفه ای در زمینه خدمات چاپ و تبلیغات آغاز شد. طی سالیان با کسب بهترین اعتبارها از سوی مشتریان در سرتاسر سرزمینمان، تصمیم بر آن گرفتیم تا مرکز چاپ و تبلیغات را از شیوه فروش سنتی(حضوری) به شیوه مدرن (اینترنتی) در سال 1398 تغییر دهیم و به همین جهت با  لطف خداوند متعال و با همکاری تیم قدرتمند مان وبسایت خودمان را، راه اندازی کرده و با کمک شبکه های مجازی، نحوه ثبت سفارش مشتریان را سهولت بخشیدیم.

چگونه ماهِ توانا:

هم اکنون پس از گذشت یکسال از ارائه خدمات در بستر فضای مجازی به مشتریان، در اوایل سال 1399 با تصمیم جدی تر مجموعه ماهِ توانا را تشکیل دادیم و در این مجموعه برای شما عزیزان خدماتی کامل تر را فراهم نموده ایم.

مزایای خرید از ماهِ توانا:

1-  مشاوره رایگان: ما در این مجموعه همچون خانواده ای دلسوز برای مشتریان خود وقت گذاشته و در مراحل طراحی بدون دخالت در حسن سلیقه شما عزیزان به صورت رایگان ایده و طرح های خلاقانه و متنوعی را در اختیارتون قرار می دهیم.
۲-  بررسی قبل از تولید: تمامی فایل های دریافتی قبل از چاپ و یا تولید توسط نرم افزارهای تخصصی بررسی میگردند که اگر فایل شما مشکلی داشته باشد یا به هر دلیل مناسب چاپ نباشد و یا نیاز به تغییر دوباره داشته باشد، حتماً قبل از انجام هرگونه فعالیتی به اطلاع شما رسانده و تصحیح خواهد شد.
۳-  کنترل کیفیت: ماهِ توانا از زمان شروع روند چاپ هر سفارش در چاپخانه ها و مراکز تولید حضور داشته و ضمن نظارت کیفی، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقاً کنترل میکنند.
۴-  ارسال: محصولات به آدرس اعلام شده از سوی شما ارسال می گردند.
۵-  سورپرایز: همیشه موقع تحویل سفارشاتون یک سورپرایز برایتان خواهیم داشت.

چرا ماهِ توانا؟

ما در این مجموعه ارائه  دهنده طرح های زیبا و خلاقانه هستیم. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات خود را ثبت و دریافت نمایند. خلاقیت و نوآوری، مشتری مداری و کاهش هزینه ها، ‌سرعت عمل توام با دقت و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب در حداقل زمان ممکن از عواملی هستند که وجه تمایز ماهِ توانا با دیگر همکاران را پررنگ تر می کند.

با امید به خدا هر روز در حال گسترش این خانواده، جهت بهبود حال شما مشتریان گرامی هستیم.